БАзові правила

  1. Основне правило - чітко дотримуватись всіх наказів і зауважень інструктора.
  2. Весь інвентар повинен повертатись в робочому стані, без зовнішніх пошкоджень, та в повному об’ємі.
  3. У разі несправності чи поломки будь-якого спорядження просимо зразу звернутись до організаторів. Не намагатйтесь відремонтувати власноруч.
  4. Використання піротехніки має відбуватись чітко за правилами (правила поводження зі страйкбольним спорядженням надані нижче).
  5. Приїзд на локацію має відбуватись вчасно, без запізнень. Заняття починаються рівно за вказаним таймінгом. У разі запізнень будуть застосовані штрафні санкції (спортивного характеру).
  6. У разі наявності будь-яких вад чи захворювань, прохання попередити про це організаторів до початку тренувань.
  7. У разі отримання травми\наявності поганого самопочуття у Вас чи у Вашого колеги, терміново сповістіть про це організаторів або інструктора.
  8. Під час курсу, організаторами здійснюватиметься фото-відео фіксація, за для використання матеріалів в соціальних мережах. Якщо Ви проти цього - повідомте будь ласка нас.
Правила страйкбольної взаємодії
  1. Страйкбол - це мілітаризована гра, з використанням ігрової зброї, яка використовує 6 та 8 мм-ві пластикові кульки в якості набоїв, та працює за пневматичним принципом.
  2. Обов'язковою умовою участі є наявність в учасників захисного спорядження, що захищає очі у всіх напрямках.
  3. Захисні окуляри необхідно надягати відразу після прибуття на територію проведення гри. Заборонено знімати, або переміщати окуляри на край носа, подалі від очей протягом гри.
  4. Всі некомбатанти також зобов'язані носити захисні окуляри. Некомбатанти - всі особи, які перебувають на ігровий території, але не беруть безпосередньої участі в грі.
  5. Відносини з туристами, місцевими жителями, грибниками, рибалками, іншими «некомбатантами» повинні бути рівними і нейтральними. Виникнення конфліктних ситуацій і вирішення їх силовими методами не допускається.
  6. 4 ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ ЗІ ЗБРОЄЮ - ігрова зброя та ігрова піротехніка, як копія бойової зброї, вимагає дотримуватись техніки безпеки:
  • Поводитись з ігровою зброєю як зарядженою.
  • Не направляти на гравців ігрову зброю, поза межами ігрової території, та в межах ігрової території якщо ви не збираєтесь виконати постріл.
  • Не ставити палець на спусковий гачок, якщо ви не збираєтесь виконати постріл.
  • Перед пострілом ідентифікувати ціль, що перед нею, та за нею.
Договір публічної оферти про надання послуг
1.1. Послуги – набір консультаційних послуг, що надаються Виконавцем в порядку і на умовах, визначених цим Договором та відповідними Програмами Заходів, які є невід’ємною частиною цього Договору.
1.2. Публічна оферта (далі – «Оферта», «Договір») – публічна пропозиція, адресована необмеженому колу фізичних осіб, укласти Договір на умовах, що містяться в цій Оферті.
1.3. У цьому договорі Cайт Виконавця – це веб-сторінка в мережі Інтернет за адресою https://reservist.com.ua/, яка є офіційним джерелом інформування Замовників про Виконавця та послуги, які їм надаються.
1.4. Акцепт – повне, безумовне і беззастережне прийняття Замовником умов в тому вигляді, в якому вони викладені в тексті цієї Оферти.
1.5. Замовник – фізична особа, яка вчинила Акцепт цієї Оферти і сплатила вартість послуг Виконавця.
1.6. Сторони – Виконавець та Замовник.
1.7. Захід – виражений у формі лекції (вебінар, семінар, навчальна програма, форум, майстер-клас, тренінг, онлайн-тренінг, тощо) комплекс консультаційних послуг з питань комерційної діяльності й керування, спрямованих на передачу Замовникові інформації по заданій темі з метою надання йому можливості для формування певного уявлення про аналізований предмет, а також вироблення певних навичок в досліджуваній сфері діяльності.
1.8. Програма Заходу – детальні умови надання конкретної послуги, що включають в себе, в тому числі, але не обмежуючись, наступні умови:
1.8.1. Назва, предмет і зміст Заходу, перелік занять, інструкторів тощо;
1.8.2. Кількість годин та/або розклад (графік) Заходу;
1.8.3. Вартість Заходу і порядок його оплати та ін.
1.9. Пристрій – електронна обчислювальна машина (ЕОМ) та/або інший пристрій, що функціонує за принципом ЕОМ, здатний здійснювати обробку і відтворення звуку і зображення, як стаціонарний, так і переносний, який має можливість доступу до мережі Інтернет.